VIP CAR RENTAL

COMPARE, BOOK & SAVE BIG!

Pick Up

Place to pick up the Car*

Pick-up Date/Time*

Return

Place to drop the Car*

Drop Date/Time*

Gamë zgjedhjesh në showroom-in tonë

Ofertat tona fillojnë nga makinat komode për udhetime, makinat sportive dhe makina luksi për ti berë eventet tuaja të paharrueshme

Cilësi dhe komoditet

Vip Rental Car synon të rrisë shërbimin në nivele europiane! Bëhu ti i pari dhe provo ndjesinë e të qënit VIP!

Asistencë Telefonike 24/7h

Për të qënë gjithmonë zgjedhja juaj në makinat me qira, kompania jonë siguron asistencë telefonike falas 24/7h për cdo kërkesë apo pyetje tuajën

Rezervime online, telefon ose e-mail

Rezervimet tuaja mund ti bëni online në kohë reale, telefon ose e-mail. Korrektësia do të jetë parësore për cdo klient tonin

Ofrojmë sherbime extra për udhetim sa më komod

Do jemi në shërbimin tuaj për asistencë shtesë në Siguracione, ndenjëse makine për femije, Wi-Fi, GPS navigacion.

Shërbimi V.I.P & Klientët tanë

Vip Rental Car, operon në treg me kompanitë më të sigurta dhe sunduese në treg.

Fillojmë nga Mercedes Benz, Baic, Lifan. Automatic apo manuale, është në dëshirën tuaj!

Të pajisura me sisteme të avancuara kompjuterike, dhe ato bazike Airbag, Klima, Radio, Cd, Aux, USB etj. Mund të zgjidhni motorin me impant gazi ose benzinë. Larmishmeria jonë do ju japë mundesinë të bëni zgjedhjen e duhur!

DO YOU HAVE QUESTIONS ? CONTACT US ...
E-Mail
00355 692074002

makina me qera, hertz albania, makina me qera tirane, rental car albania, car rental albania, car rent

makina me qera

makina ne shitje, makina me qera, makina me qera tirane, car rental albania, rent car albania, rent car albania, rent car tirana, makina me qera, tirana rent car

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!